BAŞKAN AYSEL PROJE SÜREÇLERİNİN TAKİBİ İÇİN TEMASLARDA BULUNDU..

Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel, Ticaret Odası üyelerinin büyük iş yeri ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla başlatmış olduğu Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi projesi için Ankara’da temaslarda bulundu.

Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi projesini bir an önce nihayete erdirmek amacıyla  Başkan Aysel, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Sayın Hayri Zeybek ve Ticaret Odası Genel Sekreteri Ersel Pazarbaşı’ dan oluşan heyet ile birlikte Balıkesir Milletvekillerini Makamlarında Ziyarette bulunarak ziyaret edip, yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunarak destek istedi.

Ziyarette;

                -              Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi inşaatının başlatılması,

                -              Karınca deresi ıslah çalışmalarının ihale ve faaliyete başlangıç süreçleri

                -             Genişleme Kararı alınan Burhaniye Zeytin ve Zeytin Ürünleri İşleme İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları için izlenecek yol haritası konuları hakkında bilgi alışverişi gerçekleştirildi.

Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel konuşmasında projelerin bir an önce hayata geçirilmesinin önemine değinerek, Yeni istihdam alanları oluşturmak, üretimi artırmak, katma değerli üretimi teşvik etmek öncelikli konularımız. Değerli vekillerimize projelerimizin bir an önce hayata geçirilmesi yönünde heyecan ilgi ve destekleri için teşekkür ederiz dedi.