BURHANİYE TİCARET ODASI SANAYİ SİTESİ PROJESİNDE SONA DOĞRU

Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel, Ticaret Odası üyelerinin büyük iş yeri ihtiyaçlarına cevap vermek, firmaların güvenli bir ortamda ve etkin bir şekilde faaliyetlerini sürdürerek, istihdam hacmi ve üretim kapasiteleri artırmak amacıyla başlatmış olduğu Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi projesi için Ankara’da temaslarda bulundu.

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nda Daire Başkanları ile bir araya gelen Başkan Aysel Sanayi Sitesi projesi çalışmalarında sona gelindiğini, imar plan tadilatlarının tamamlandığını, kısa süre içerisinde sanayi sitesinin finansmanını hazırlayıp hızlı bir şekilde inşaatına başlamayı hedeflediklerini ifade etti.

Konuşmasında “ Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi Projesi’nin Burhaniye ve bölgemize önemli katkı sağlayacağına dikkat çekerek, Burhaniye’yi büyütmeye, kalkındırmaya var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Yeni istihdam alanları oluşturmak, üretimi artırmak, katma değerli üretimi teşvik etmek ve daha çok yatırımcı çekmek en öncelikli konularımız. Burhaniye Ticaret Odası ekonominin sesi olarak tüm bu sorunların giderilmesinde çözümler üreten çalışma yapısını bozmadan, bu hevesini kaybetmeden, bıkmadan çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. ”dedi.